Ludhiana, Punjab
GST No. 03AAYPK7616A1ZR
Call 08047632349 94% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 100 Kilogram
Product Brochure
| Inside Diameter | 3 mm |
| Material | MS |
| Surface Finish | Powder Coated |
| Thickness | 1 mm |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Material Grade | Industrial Grade |
| Brand | TR Fasteners |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Kg
| Nominal Diameter | M2 |
| Thickness | 2 mm |
| Material | MS |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Material Grade | Industrial Grade |
| Packaging Type | Bag |
View Complete details
| Inner Diameter | less than 5 mm |
| Material | Mild Steel |
| Shape | Round |
| Surface Finish | Metal Coated |
| Material Grade | Industrial Grade |
| Color | Silver |
View Complete details