Ludhiana, Punjab
GST No. 03AAYPK7616A1ZR
Call 08047632349 94% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1000 Kg
| Diameter | 4 mm |
| Corrosion Resistance | Yes |
| Finishing | GI Plating |
| Material | Galvanised Iron |
| Size | M24 |
| Shape | Round |
| Material Grade | 10.9 |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 250 Kg
| Material | Mild Steel |
| Size | 24 m |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Finishing | Galvanized |
| Usage/Application | Construction |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Size | 7 Inch |
| Usage/Application | Industrial |
| Features | Easy To Use |
| Packaging Type | Bag |
| Surface Treatment | Galvanized |
| Diameter | 6 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Material | Mild Steel |
| Size | 1m, 2 m and 3 m |
| Shape | Straight |
| Color | Zinc |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details